zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Mieszkańcy nie chcą rozbudowy oczyszczalni ścieków. Jest protest!
18 września 2023 r. | 12:29
5

Rozpoczął się protest mieszkańców Odrzykonia w sprawie budowy oczyszczalni ścieków w pobliżu ich domostw. Od 2017 roku trwa protest mieszkańców w związku z
przebudową istniejącej przestarzałej oczyszczalni. Mieszkańcy wielokrotnie podejmowali próby porozumienia się z Urzędem Miasta i Gminy Olsztyn. Żadna z propozycji nie znalazła aprobaty Burmistrza oraz Rady Miejskiej.

Mieszkańcy zaczęli wyrażać swój protest poprzez wywieszenie banerów przeciwko tej inwestycji.

Z uwagi na brak porozumienia, należy nagłaśniać ten temat.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Mieszkańcy nie chcą rozbudowy oczyszczalni ścieków. Jest protest!”

 1. Rozliczyć lokalne układy . pisze:

  Może Kucharski , pozwoli wyhodować oczyszczalnie obok swojej posesji. Kucharski i jego pacholęta radni są siebie warci . Lokalny układ i tyle.
  Brawo mieszkańcy Odrzykonia,nie dali się zbajerowac, jurajskiemu Sousie .

 2. Wygb pisze:

  jaki interes ma kucharski że to robi mieszkańcom?

  • Jasiek pisze:

   Kucharski zrobił już złoty interes w Biskupicach z działkami.

  • Myślący pisze:

   Sprawa jest złożona . Wynika z obecnego popytu na działki budowlane. Olsztyn jest przeludniony ale pieniądz rządzi światem więc zebrała się grupa cwaniaczków , która na tym kręci biznes . Dzielą lasy robią ulice z pełnym uzbrojeniem i oświetleniem na co zadłużają budżet gminy po to żeby budować i
   handlować . Problemem jest oczyszczalnia ścieków , ale do wyborów jakoś wytrzymają a po wyborach szybciutko to załatwią . Kto jest odpowiedzialny ? . Wszyscy mieszkańcy gminy , to my daliśmy im władzę i teraz musimy tę śmierdzącą żabę połknąć . SMACZNEGO .

   • Kusiętnik pisze:

    Wszyscy to widzą i wiedza, jak klub gazet wyborczej czyli burmiszcz i jego pani kierowniczka, kręcą Olsztynem. Ale miejscowi nie mają jaj i go i tak wybiorą, i tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *