słabe opady deszczu
24°
20°
piątek
Mimo jej ponownego procedowania, uchwała rady wciąż to bubel prawny! Za co prawnicy biorą pieniądze?
20 maja 2022 r. | 12:43
0

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Miejskiej w Olsztyn. Tym razem chodzi o uchwałę, która była już unieważniona. 12 kwietnia 2022 roku rada podjęła uchwałę nr XXV/306/22 Rady Miejskiej w Olsztynie z dnia 12 kwietnia 2022 r. zmieniającej uchwałę w sprawie określenia warunków i zasad korzystania z przystanków komunikacyjnych w transporcie drogowym, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Olsztyn oraz ustalenia stawki opłat za korzystanie z przystanków komunikacyjnych.

Mimo poprawek, uchwała ta wciąż jest niezgodna z Konstytucją RP.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *