zachmurzenie umiarkowane
15°
15°
poniedziałek
Mogą być problemy z dojazdem do centrum Olsztyna
07 kwietnia 2020 r. | 11:23
0

Urząd Gminy Olsztyn poinformował, że mogą być utrudnienia w dojeździe do centrum Olsztyn. Wykonawca nowej drogi - ulicy Amonitowej wszedł w decydującą fazę jej włączania w drogę krajową nr 46 – ul. Żwirki i Wigury.

Droga na odcinku skrzyżowania będzie wykonana z masy bitumicznej, a jej ciąg dalszy powstaje w tłuczniu, ponieważ teren jest prawie w ogóle niezabudowany. Tak zostanie do momentu realizacji niezbędnej infrastruktury i na czas przyłączania do niej poszczególnych posesji.

Drogę za kwotę prawie 280 tys. zł buduje firma Firma Handlowo-Usługowa DERTRANS Mariusz Derda. Ma ona prawie 460 metrów długości. Biegnąc prostopadle do ul. Żwirki i Wigury uruchomi sporo działek budowlanych po swojej wschodniej i zachodniej stronie. /UG Olsztyn/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *