zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
fot. Wikipedia
Można jeszcze wymienić piec z 85-procentowym dofinasnowaniem
29 września 2022 r. | 11:31
0

Urząd Miasta i Gminy w Olsztynie ogłosił nabór uzupełniający do projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”. W ramach projektu istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu i montażu kotła na pellet. Dofinansowanie wynosić będzie 85 % kwoty netto, mieszkaniec musi pokryć minimum 15 % wkładu własnego i 8% VAT od całej instalacji. Realizacja inwestycji zakończy się w połowie 2023 r.

Zainteresowanych mieszkańców udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie zgłoszenia zamieszczonego poniżej i złożenie go do 11 października 2022 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn w punkcie obsługi klienta, lub wysłać na emaila mchaladus@olsztyn-jurajski.pl. Ilość miejsc ograniczona. Jednocześnie informujemy, że samo złożenie zgłoszenia nie gwarantuje udziału w realizacji projektu. Jeżeli ilość zgłoszeń przekroczy ilość dostępnych kotłów wówczas pod uwagę brana będzie data złożenia zgłoszenia.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 34 3285 076 wew. 29.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *