bezchmurnie
22°
21°
sobota
fot. MPK
MPK zawiesza nocne kursy linii komunikacji miejskiej
20 marca 2020 r. | 11:38
0

Miejski Zarząd Dróg i Transportu poinformował, że w celu dostosowania częstotliwości kursowania komunikacji do aktualnych potrzeb mieszkańców oraz kolejnych prób ciągłego obniżania zagrożenia epidemicznego dla pasażerów komunikacji miejskiej, Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie w porozumieniu z częstochowskim MPK informuje, że:

• od 20 marca zawieszone do odwołania zostaje kursowanie weekendowych linii nocnych poza linią 80, której cykl w dni robocze i weekendy pozostaje bez zmian,
• od 20 marca pojedyncze kursy niektórych linii autobusowych mogą zostać zawieszone także w ciągu dnia,
• od 1 kwietnia wszystkie autobusy i tramwaje MPK w Częstochowie będą kursować do odwołania według wakacyjnego rozkładu jazdy,
• informacje na ten temat będą dostępne na tablicach Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, którego testy przeszły w docelowy tryb wyświetlając rzeczywisty czas przyjazdu autobusu czy tramwaju wraz z niezbędnymi komunikatami informacyjnymi.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *