zachmurzenie duże
-0°
-3°
środa
Nastolatkowie z Blachowni i Olsztyna stworzyli własną markę odzieżową – Artisan
10 lutego 2021 r. | 11:40
1

Trzech nastolatków w 2019 roku założyło firmę Artisan, która miała zajmować się produkcją unikalnej, streetwearowej odzieży. Dwa lata temu, światło dzienne ujrzała pierwsza kolekcja. Sprzedaż znacznie przekroczyła ich oczekiwania. Pandemia przyhamowała rozwój firmy. Do dziś. Właśnie ma miejsce premiera nowej kolekcji.

Dwóch Jakubów to nastolatkowe z Blachowni, ich wspólnik Filip jest 19-latkiem z Olsztyna. Firma została założona w Blachowni, ale nastolatkowe nie wykluczają, że w najbliższej przyszłości myślą o uruchomieniu sklepu w Częstochowie.

Dziś realizują swoje marzenia. Bo właśnie dziś będzie mieć miejsce premiera drugiej kolekcji marki streetwearowej Artisan.

Na początek będzie to bluza unisex w kolorze bardzo modnego w obecnych czasach pudrowego różu, oraz niebieski t-shirt z materiału idealnie dopasowanego do ciała, nadając formę slim fit. Wszystkie materiały pochodzą z Polski, to stuprocentowa bawełna. Odzież szyją w Częstochowie.

Pomysł na nową kolekcję wyszedł od grupy przyjaciół, głównie z Blachowni. Młodzi mieszkańcy naszego powiatu wspólnie spędzają ze sobą czas, nagrywają różnego rodzaju materiały reklamowe, filmy, robią wspólne zdjęcia.

- Kolekcja ma dotrzeć do młodych ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania. Produkty są bardzo wysokiej jakości, cechuje je wygoda noszenia, są przyjemne w dotyku. Mam nadzieję, że się spodoba - powiedział nam Jakub Próba, przedstawiciel marki Artisan.

Oficjalna premiera kolekcji będzie dziś o godz. 17:00 za pośrednictwem mediów społecznościowych (TUTAJ) i strony internetowej artisangroup.pl.

Brawo za inicjatywę. Gorąco kibicuję temu projektowi.

Poniżej kilka ujęć z sesji zdjęciowej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Nastolatkowie z Blachowni i Olsztyna stworzyli własną markę odzieżową – Artisan”

  1. malgorzata_kupiec pisze:

    Tak wyjątkowe jak setki bluz z netu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *