zachmurzenie duże
poniedziałek
fot. Wikipedia
Nowe pasy dla pieszych i oświetlenie na DK46 w Olsztynie
10 czerwca 2021 r. | 11:48
1

Urząd Gminy Olsztyn poinformował, że rozpoczęły się prace projektowe pasów dla pieszych wraz z oświetleniem na drodze krajowej przy piekarni w Olsztynie oraz pasów przez ul. Sobieskiego.

Czujniki ruchu, migające sygnalizatory LED, komunikaty dźwiękowe oraz dodatkowe oświetlenie. To wszystko ma poprawić bezpieczeństwo pieszych na newralgicznym skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury i Sobieskiego w Olsztynie.

Całość będzie kosztować ok. 250 000 zł. /UG/Jedna odpowiedź do “Nowe pasy dla pieszych i oświetlenie na DK46 w Olsztynie”

  1. nowe pisze:

    A kiedyż to Szanowny Pan Wójt pomimo że jest mieszkańcem Biskupic przymierzy się wreszcie do rozjazdu na Nowe Biskupice i Choroń. Oj Panie Wójcie mieszka Pan i widzi, a klapki na oczach niczym okulary spawalnicze; Na skrzyżowaniu ulicy Jodłowej-Zbożowej-Bukowej stoi znak Stop bardziej oparty na drzewach i nikt z tym nic nie robi. Dobrze Pan Wójt o tym wie ponieważ niejednokrotnie tędy przejeżdża. Pobocza przy których stoją znaki drogowe zakrzewione że ledwie je widać nie napominając o widoczności z daleka.

    17
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *