słabe opady deszczu
poniedziałek
Oceń radnego: Aleksandra Lubasińska najlepsza!
08 listopada 2020 r. | 12:51
3

1140 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepsza okazała się Aleksandra Lubasińska. Najgorszy był Wójt Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Aleksandra Lubasińska najlepsza!”

 1. Łukasz Szecówka pisze:

  Oddaje głos na Aleksandra Lubasińska.
  Ponieważ jako jedyna troszczy się o mieszkańców.

 2. Marcin pisze:

  Może zamiast głosować, zrobić zebranie z radnymi i wójtem w sprawie podwyżek za śmieci, nieruchomości.

  • grabarz pisze:

   Nic to nie da, bo wójt jest do oglądania tylko na materiałach promocyjnych albo w biuletynie, nie do rzetelnej rozmowy.
   A po drugie sprawa jest już przyklepana i nic nie sa się zrobić. Szkoda tylko, że radni wcześniej nie uprzedzili, jak będzie wyglądać sprawa z odbiorem śmieci. Pytam też, gdzie są dziś dwaj najwięksi krzykacze – Kotwa i papuśny Młyńczak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *