bezchmurnie
22°
21°
sobota
fot. Tomasz Kucharski
Oceń radnego: Burmistrz Tomasz Kucharski najgorszy
09 października 2022 r. | 12:51
1

902 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Przemysław Gawron. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Burmistrz Tomasz Kucharski najgorszy”

  1. EM pisze:

    Zadziwiające i smutne . Jeżeli tak oceniamy burmistrza i nic nie robimy to świadczy to o naszej bardzo głębokiej dysfunkcji jako zbiorowości , po prostu ona nie istnieje . A co można zrobić ? . Można zorganizować referendum o odwołanie burmistrza . Żeby tego dokonać najpierw należy powołać stowarzyszenie , można je nazwać np. Jurajskie Słoneczka ( nie będę rościł praw autorskich ) . Należy po kilku latach odezwać się do ludzi mieszkających za płotem żebyśmy stali się sąsiadami . Wiele problemów da się rozwiązać , uczynić nasze życie łatwiejszym jeżeli władza będzie przyjazna dla tych którzy ja wybrali .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *