zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Oceń radnego: Burmistrz Tomasz Kucharski najgorszy
20 listopada 2022 r. | 10:07
1

958 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Przemysław Gawron. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Burmistrz Tomasz Kucharski najgorszy”

  1. EM pisze:

    Zabieram głos po raz kolejny zdając sobie sprawę że jest to głos nic nie znaczący ale uważam że trzeba .Dlaczego ? . Dlatego że widzę nasilającą się agresję będącą rezultatem frustracji i bezsilności . Są to złe emocje i nie tędy droga . Istniejąca sytuacja która nas otacza jest naszego autorstwa . To my wybraliśmy burmistrza to my wybraliśmy radnych takich jacy są . Każdy ma lusterko , spojrzyj w nie i spytaj się tego kogo widzisz . dlaczego tak zrobiłeś . Odpowiedz jest jedna : bo nie myślałem . Co można zrobić . To proste albo zacząć myśleć przy następnych wyborach albo zorganizować referendum o odwołanie tego towarzystwa , które z cała pewnością szkodzi całej społeczności ale za błędy się płaci . Osobną sprawą są działania karalne , które należy zgłaszać natychmiast do odpowiednich służb . W intrenecie jest już za dużo agresji i hejtu przez co stał się niewiarygodny . Namawiam do zabierania głosu w sposób wyważony i rzeczowy . Nie niszczmy jedynego miejsca naszej komunikacji .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *