zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Oceń radnego: Burmistrz Tomasz Kucharski najgorszy
15 stycznia 2023 r. | 14:19
1

869 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Eugeniusz Bekus. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Burmistrz Tomasz Kucharski najgorszy”

  1. Pgock pisze:

    To już powinny być ostatnie miesiące na stanowisku burmistrza Tomasza Kucharskiego. Kwestia jest taka, czy jest jakiś kontrkandydad ? Rozpasanie oraz zarozumiała postawa tego Pana, powinna otrzeźwić mieszkańców.

    3
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *