zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Oceń radnego: Burmistrz Tomasz Kucharski najgorszy!
02 stycznia 2022 r. | 10:41
10

923 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Przemysław Gawron. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Tomasz Kucharski najgorszy!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Od wielu tygodni prosze o kontakt z Tomaszem Kucharskim, nigdy nie jest dla mnie nie osiągalny.
  Nie jest to moj burmistrz. Jest to burmistrz znajomkow T. Kucharskiego.

 2. Mieszkaniec pisze:

  Jest to też czlowiek, który boi się trudnych pytań. Z tego co wiem pracownicy Gminy boją sie zmiany władzy, poniewaz będzie to się wiązać ze zmina schematu zatrudnienia.

  • Mieszkaniec pisze:

   Pan Kucharski już tak obrósł w zachwyt , że gdzieś ma wyborców. Jemu się wydaje że będzie w Olsztynie dozywotnio, iz ludzie na same nazwisko Kucharski, będą głosować. Jednym słowem, trzeba patrzec mu na ręce i nie bać się ich. Przypominam że oni to tylko michnikowszczyzna.

   6
   1
 3. Mieszkaniec pisze:

  Zostaliśmy miastem ale jak rozmawiam z mieszkańcami Olsztyna to kazdy jest przeciwko temu więc jakim sposobem to się stało? Głosowanie w trakcie zaostrzonej pandemi.. Jak wielu mieszkańców jestem przeciw. Poczekajmy jeszcze rok a podatki nas zjedzą. Tylko dlatego żeby wójt i radni mieli większe pensję

  8
  2
  • jurajski_wonsz pisze:

   Bo konsultacje w tej sprawie zostały przeprowadzone na zasadzie: “Porozmawia radny ze swoim kolegą”. Taka prawda. A poza tym Kucharski nie ma moralnego prawa sprawować tej funkcji.

   10
   1
   • Mieszkaniec pisze:

    Ja tez tak uważam. Ale zobacz reszta ludzi pogoda sobie i powie no tak nie powinien juz być, ale co możemy zrobić.

    6
    1
 4. Mieszkaniec pisze:

  My możemy tutaj sobie pisać, ale czy to coś da ?
  Pan Kucharski może to i czyta, ale nic z tego sobie nie robi ! Radni to samo ! Oni mają wytarte czoła. Prosze zobaczyć pan Kucharski ma postawione zarzuty prokuratorskie i zachowuje się jak gdyby nic. To jest cały obraz tego, tylko kariera, pieniadze, a gdzie honor ? Gdzie jakas refleksja. To jest cała michnikowszczyzna.

  6
  1
  • jurajski_wonsz pisze:

   Większość ludzi nie ma pojęcia, co się dzieje w gminie. Tam info wypływa, jeżeli ma się kogoś w urzędzie, inaczej to zmowa milczenia. Tak było zresztą zawsze.
   Do dziś wielu spraw nie wyjaśniono, np. kłopotliwej geotermii, która nagle rozpłynęła się w powietrzu.
   Urząd nie jest transparentny, dlatego, dobrze, że ten portal istnieje. Ludzie się tylko budzą, jak im władza przysala wyższe opłaty, tak to śpią.
   Powtórzę: KUCHARSKI NIE MA MORALNEGO PRAWA DO SPRAWOWANIA URZĘDU, JEŻELI NIE WYTŁUMACZY SIĘ PRZED WYBORCAMI.

   8
   1
   • Mieszkaniec pisze:

    Pan Kucharski już tak obrósł w zachwyt , że gdzieś ma wyborców. Jemy się wydaje że będzie w Olsztynie dozywotnio, iz ludzie na same nazwisko Kucharski, będą głosować. Jednym słowem, trzeba patrzec mu na ręce i nie bać się ich. Przypiminam że oni to tylko michnikowszczyzna.

    3
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *