zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Oceń radnego: Grażyna Elmanowska najlepsza
18 września 2022 r. | 13:48
3

730 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepsza okazała się Grażyna Elmanowska. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Grażyna Elmanowska najlepsza”

 1. EM pisze:

  Ocenianie radnych to jest jakaś ściema .Bo według jakich kategorii to robić .Powinno się brać pod uwagę przede wszystkim troskę o gminę i jej mieszkańców, zaangażowanie , pracowitość , morale, inteligencje ,wrażliwość społeczną , empatię . Niestety żaden z naszych radnych w najmniejszym stopniu nie posiada tych cech . Dlatego proponuję zmianę kryteriów , może według wzrostu lub owłosienia .

  4
  1
 2. zenon_z_kiton pisze:

  Mocno śmiechłem XD

 3. eNCePence pisze:

  Tej (bez)radnej już podziękujemy, jaki sens ma decydowanie o losach gminy przez seniorów? Pani Elmanowska niech lepiej zajmie się spacerami do Biedronki i odpoczynkiem na ławeczkach, które to za chwilę powstaną z budżetu Miasta i Gminy Olsztyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *