zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy
28 sierpnia 2022 r. | 09:00
2

1202 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Grzegorz Kotwa. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy”

 1. gruby-filler pisze:

  … chyba w ping-ponga 🙂

  Teraz się sprzeciwił podwyżce cen za śmieci, która jest nieunikniona (ceny paliw itp.), ale tylko dlatego, że wcześniej się skompromitował twierdząc przy wcześniejszej podwyżce, że “nie wie, za czym głosuje”. Żałosne zagranie pod publiczkę.

  Ale coż, wybieranie na radnego człowieka z wysoką emeryturą z MSW, który raczej nie żyje w świecie normalnych ludzi ma swoje minusy.

  Zastanówta się tam w tych Przymiłowicach przy następnych wyborach.

 2. EM pisze:

  Ocenianie radnych to jest jakaś ściema .Bo według jakich kategorii to robić .Powinno się brać pod uwagę przede wszystkim troskę o gminę i jej mieszkańców, zaangażowanie , pracowitość , morale, inteligencje ,wrażliwość społeczną . Niestety żaden z naszych radnych w najmniejszym stopniu nie posiada tych cech . Dlatego proponuję zmianę kryteriów , może według wzrostu lub owłosienia .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *