zachmurzenie duże
niedziela
Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy
23 października 2022 r. | 09:00
2

887 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Grzegorz Kotwa. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy”

 1. mieszhkhaniedz pisze:

  To ja mam pytanko do najlepszego radnego i do jego kolegów z innych wsil
  Ościenne gminy oszczędzają na oświetleniu od jakiegos czasu.
  Tymczasem jak jedzie się przez gm. Olsztyn, świecą się kościoły, placyki, stawiki.
  Dla kogo oświetlana jest przez cała noc niezabudowana ul. Szeroka? Dla bażantów, kuropatw czy zajęcy? A może jakiś lokalny wędrownik ma nie zgubić swojego szlaku?
  W Przymiłowicach oświetlony jest plac strażacki, staw. Czyżby po to, aby słynny bóbr nie stracił w nocy orientu?

 2. EM pisze:

  Ważne szczegóły można wymieniać bez końca , a wszystko to jest rezultatem tragicznej pomyłki podczas wyborów . Czy to się powtórzy ? Biorąc pod uwagę zaangażowanie mieszkańców gminy ,zdecydowanie tak . Jeżeli nie znajdzie się nikt kto uruchomi społeczne zainteresowanie swoim własnym losem to dalej będziemy strzyżeni jak te barany .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *