zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy
23 lipca 2023 r. | 14:40
3

985 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Grzegorz Kotwa. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy”

  1. wojciech_suchodolski pisze:

    W czym ten Kotwa najlepszy? Pytam jako potencjalny wyborca. Chyba w cymbergaja. Co on zrobił w tym tygodniu doniosłego dla gminy, co przez kadencję zrobił dla wsi? Organizowano festyn w Przymiłowicach niedawno, chyba wielki pan nawet nie przyszedł. Totalnie niewidoczny, podobnie jak drugi radny. Kto na niego głosuje, i jako radnego, i na tym portalu. Po co ten durny plebiscyt, skoro nikt z tych radnych nic nie robi, a Romański to już w szczególności.

  2. Milena pisze:

    oni są wszyscy dobrzy ale do brania swoich diet z płaconych przez nas podatków do skobka tego urzędu, pozowania i strojenia głupich uśmieszkow przed obiektywami aparatów towarzysząc swojemu szefowi i przyklaskując mu gdzie się da.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *