zachmurzenie duże
poniedziałek
Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy
07 czerwca 2020 r. | 13:09
1

479 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Grzegorz Kotwa. Najgorszy był Tomasz Stanior.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy”

  1. gregory_szecuwka pisze:

    Prosiłabym o jakieś konkretne info, czym ów radny w minionym tygodniu (i całej kadencji) się wykazał, bo taki plebiscyt to wygra każdy, kto namówi rodzinę i znajomych do głosowania na portalu. Lokalni radni nie wykazują się żadnymi inicjatywami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *