zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy
06 lutego 2022 r. | 10:35
2

1068 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Grzegorz Kotwa. Najgorszy był Tomasz Stanior.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Grzegorz Kotwa najlepszy”

 1. Tonny Olsztyński pisze:

  Za jakie zasługi na nich głosujecie? Ludzie zastanówcie się ?

 2. Philler_z_Mykanowa pisze:

  Wspomnę jego “zasługi”:
  – Jak przyznał, nie wiedział za czym głosuje, podczas poprzedniej podwyżki opłaty za śmieci,
  – Dzięki jego “interwencji” busik nie jeździ przez bardziej zamieszkałą część Przymiłowic, tylko przez nieużytki od strony Turowa.
  – Był za kontrolowaniem mieszkańców przy pomocy drona jako dodatek do deklaracji ws. opału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *