zachmurzenie umiarkowane
15°
15°
poniedziałek
Oceń radnego: Konieczny najlepszy
26 grudnia 2021 r. | 10:33
2

914 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Janusz Konieczny. Najgorszy był Wójt Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Konieczny najlepszy”

 1. Tonny Olsztyński pisze:

  To chyba jakiś żart ? Przecież to człowiek klanu wójta !

  5
  1
 2. jurajski_wonsz pisze:

  Konieczny najlepszy…
  chyba w warcaby w Kucharskim.
  Tak wiarygodne są te zestawienia.
  Jeszcze dodajcie, że koronę miss Olsztyna wygrała pani radna E., a pan radny C. został misterem.

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *