zachmurzenie duże
24°
21°
sobota
Oceń radnego: Marek Romański najlepszy
16 stycznia 2022 r. | 10:15
4

733 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Marek Romański. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marek Romański najlepszy”

 1. jurajski_wonsz pisze:

  Cóż, jakby nie patrzeć, jeden z nielicznych poważnych i znających się na rzeczy ludzi w tej radzie.
  Dlatego panie Marku, niech pan zrobi wszystko, by otworzyć oczy mieszkańców na klikę z Gazety Wyborczej, która rządzi gminą i jej ludzi. Mieszkańcy na pana liczą. I na panią Lubasińską. Reszta napawa śmiechem.

  3
  2
 2. mieszkaniec pisze:

  Co Ty za bzdury wypisujesz, głosuje na tak za propozycjami obecnie burmistrza jak i cała rada. Jedyny wyłam o którym było głośno to Pani Lubasińska podczas głosowania za stawkami za wywóz śmieci, o innych wyskokach radnych nie słyszałem.

 3. Tonny Olsztyński pisze:

  Moim zdaniem, w przyszłych w wyborach powinna być zawiazana koalicja, kandydatow, którzy będą skłonni przeciwstawić się dotychczasowemu układowi radnych na czele z lojalnym baronem Tomaszem Kucharskim. Celem bedzie rozliczenie wszelkich nieprawidłowości w Gminie oraz weryfikacja , kto ma pracę oraz zajmuje kierownicze stanowisko dzięki przychylności TK. Zaznaczam , iż obecnie w Gminie Olsztyn panine towarzystwo wzajemnej adoracji kolegów i kolezanek TK.

 4. Tonny Olsztyński pisze:

  Również, trzeba bedzie zweryfikować wszystkie inwestycje, które dokonaly się na terwnie gminy za panowanie obwcnego ukladu wladzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *