zachmurzenie duże
16°
15°
poniedziałek
Oceń radnego: Marek Romański najlepszy
27 lutego 2022 r. | 14:45
2

1064 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Marek Romański. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marek Romański najlepszy”

  1. mieszkaniec pisze:

    Skończcie z tą promocją klakierów Kucharskiego.

  2. jurajski_wonsz pisze:

    Ma doświadczenie, ale to człowiek chorągiewka. Zjedz kiełbaske Marosku za zdrowie burmiszcza, ktorego tak kochasz. JA tylko dodam, ze Romanski mieszka w Przymilowicach, a radnym jest w Kusietach, gdzie pracuje. Czemu go nie poparli jego wlasni ludzie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *