zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Oceń radnego: Paweł Celeban najlepszy
13 czerwca 2021 r. | 12:33
1

170 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Paweł Celeban. Najgorszy był Wójt Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Paweł Celeban najlepszy”

 1. rodak pisze:

  Z calym szacunkiem. Ale za co on wygrał ten plebiscyt???
  Ktoś poda choć jeden powód za całą jego kadencję??? JEDEN JEDYNY.
  To jest radny w moim okręgu, nie robi nic, absolutnie nic. G. Kotwa nie lepszy może, ale Kotwa założył sobie grupkę na FB, słucha głosów wyborców i rozmawia z ludźmi, a ten to absolutnie nic [no i pamietam, że G. Kotwa zorganizował dzieciom jakies wyjazdy itp[. W dodatku wielkie panisko z niego.
  Może jakby to były wybory miss, to okej, ale tak marnego radnego Przymiłowice jeszcze nie miały.
  Żółwik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *