zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Oceń radnego: Przemysław Gorajek najlepszy!
25 sierpnia 2019 r. | 11:03
4

276 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Przemysław Gorajek. Najgorszy był Janusz Konieczny.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Przemysław Gorajek najlepszy!”

  1. solon_turow pisze:

    Dobra, ale po co organizować takie głosowanie, skoro admin sam narusza regulamin, co go ustanowił 🙂
    Głosowanie ma się kończyć w ndz o 23:59, a wyniki są w niedziele w południe 😀
    To nie ma żadnej wartości, ponadto wyniki na stronie są inne, a tu podane inne.

  2. Zelda pisze:

    Pech chciał że weszłam na stronę w momencie kiedy ogłosił wyniki, ale nie zaktualizował tabeli głosów. Wynika z tego jasno, że plebiscyt jest ustawiany. Żenada i zal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *