zachmurzenie duże
18°
15°
piątek
Oceń radnego: Romański ponownie najlepszy
23 stycznia 2022 r. | 15:12
3

790 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Marek Romański. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Romański ponownie najlepszy”

 1. jurajski_wonsz pisze:

  No bo on ogólnie najlepszy jest, jeżeli chodzi o kompetencje z całej rady, i wiedzę w kwestii samorządu.
  Mam nadzieję, że wykopie michnikowszczyzę z UM Olsztyn.

  PS: Panie Kucharski, zamówi pan msze za Stefana Michnika.

  2
  4
  • mieszkaniec pisze:

   Żarty sobie robisz tym wpisem, czy zaczynasz mu prowadzić kampanię wyborczą na 2024. Taki sam pionek burmistrza jak cała reszta.

 2. Maja i Gucio pisze:

  Cała rada to Pana Burmistrza,ludxie nie piszcie głupot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *