zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Oceń radnego: Tomasz Kucharski najgorszy
16 października 2022 r. | 09:00
3

827 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Grzegorz Kotwa. Najgorszy był Burmistrz Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Olsztynie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Kucharski najgorszy”

 1. EM pisze:

  Zadziwiające i smutne . Jeżeli tak oceniamy burmistrza i nic nie robimy to świadczy to o naszej bardzo głębokiej dysfunkcji jako zbiorowości , po prostu ona nie istnieje . A co można zrobić ? . Można zorganizować referendum o odwołanie burmistrza . Żeby tego dokonać najpierw należy powołać stowarzyszenie , można je nazwać np. Jurajskie Słoneczka ( nie będę rościł praw autorskich ) . Należy po kilku latach odezwać się do ludzi mieszkających za płotem żebyśmy stali się sąsiadami . Wiele problemów da się rozwiązać , uczynić nasze życie łatwiejszym jeżeli władza będzie przyjazna dla tych którzy ja wybrali .

  • bobolski_watażka pisze:

   Odwoływanie patologii Kucharski-Haładyj przed wyborami nie ma sensu.
   Trzeba wystawić mocnego kandydata do wyborów, zanim lokalny układ biznesmeńsko-towarzyski to zrobi. A to jest całkiem możliwe.
   Problem w tym, że ludzie nie interesują się tym, co dzieje się w gminie. Dobrze, że jest ten portal, bo nikt by nic nie wiedział. Warto jeszcze zająć się wałkami pani wicewójt opisanymi w raporcie RIO w Katowicach.
   Kimkolwiek będzie nowy wójt, powinien mówić otwarcie o patologiach towarzyskich i urzędniczych.
   Pozdro dla kumatych

 2. EM pisze:

  Do wyborów jeszcze półtora roku . Warto to zrobić choćby dla jednego normalnego dnia . Należy się to każdemu mieszkańcowi gminy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *