pochmurnie
sobota
Oceń radnego: Wójt Tomasz Kucharski najgorszy!
12 lipca 2020 r. | 12:10
1

386 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Paweł Celeban. Najgorszy był Wójt Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Tomasz Kucharski najgorszy!”

 1. Kręcioł_997 pisze:

  Robiłem remont,
  Pytacie: „Co z tego?”.
  Poszedłem do „Adasia”,
  Do budowlanego.
  Wchodzę i nie wierzę,
  Aż żem szoku teraz!
  Za ladą stoi Paweł,
  Czy jakiś Banderas?
  *******************************
  * Z gratulacjami za zdobycie 1. miejsca w plebiscycie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *