zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Oceń radnego: Wójt Tomasz Kucharski najgorszy
19 kwietnia 2020 r. | 12:43
2

310 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Grzegorz Kotwa. Najgorszy był Wójt Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Tomasz Kucharski najgorszy”

 1. Jan pisze:

  Jestem mieszkańcem GMINY OLSZTYN ponad 70lat i uważam że tak dobrego gospodarza GMINY jak pan WÓJT TOMASZ KUCHARSKI jeszcze w GMINIE OLSZTYN nie było Dlatego pragnę oddać mój głos na pana WÓJTA

  2
  1
  • marianna_zomber pisze:

   Ja jestem mieszkanką gminy od 75 lat i uważam, że ktoś panu kazał ten komentarz napisać panie pseudo Janku 😀

   1
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *