pochmurnie
sobota
Oceń radnego: Wójt Tomasz Kucharski ponownie najgorszy!
01 listopada 2020 r. | 13:26
1

977 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Olsztyn. Najlepszy okazał się Janusz Konieczny. Najgorszy był Wójt Tomasz Kucharski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Olsztyn. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Tomasz Kucharski ponownie najgorszy!”

  1. janosik pisze:

    Że Kucharskiego minusują, rozumiem, natomiast ktoś tutaj chyba wpływa na wyniki tych plebiscytów (nie mówię o redakcji). Jeszcze wczoraj najwięcej głosów miała pani Lubasińska – wiadomo za co. Ludzie głosowali z sympatii, że jako jedyna sprzeciwiła sie podwyżce śmieci. Nagle jednak wygrywa Konieczny – prawa ręka wójta, osoba mało popularna i raczej niczym nie zasłużona. Nie dziwi was to? 😉 Ciekawe, kto tak usilnie na niego głosował 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *