słabe opady deszczu
dobromierz.pl - zdjęcie poglądowe
Olsztyn otrzyma ponad 8 mln zł na budowę basenu!
30 maja 2022 r. | 10:43

Wszystkie gminy w naszym powiecie, w tym gmina Olsztyn, otrzymają środki w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład.

Pieniądze, które trafią do gminy Olsztyn zostaną przeznaczone na: 8 075 000 zł - budowę dróg gminnych w celu skomunikowania nowego osiedla w Olsztynie z centrum i drogami wyższej kategorii oraz 8 100 000 zł na budowę basenu wraz z niezbędną infrastrukturą w Olsztynie.

3 odpowiedzi na “Olsztyn otrzyma ponad 8 mln zł na budowę basenu!”

1. honky_tonk pisze:

Nie no, ogólnie strategiczna inwestycja w pyte, istny POLSKI ŁAD. Kolejna rzecz do wybudowania, a potem utrzymywania i konserwowania przez miesiące, kiedy nie jest używana. Jeszcze parę miechów temu były dziury wielkości tych basenów w drodze w pierwszych Kusiętach. Jakoś nikomu nie przyszło do głowy ich promować.

2. MajaiGucio pisze:

gdzie ten basen ma być usytuowany?

3. eNCePence pisze:

To na Amonitowej nie ma wodociągu, bo nie ma kasy i Burmistrz ogląda się na PWiK, a tutaj pomysł na budowe basenu. Rozsądne inwestycje level high, nie ma co… Ciekawe który z ziomali Tomasza skorzysta na tej inwestycji?