zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
dobromierz.pl - zdjęcie poglądowe
Olsztyn otrzyma ponad 8 mln zł na budowę basenu!
30 maja 2022 r. | 10:43
5

Wszystkie gminy w naszym powiecie, w tym gmina Olsztyn, otrzymają środki w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład.

Pieniądze, które trafią do gminy Olsztyn zostaną przeznaczone na: 8 075 000 zł - budowę dróg gminnych w celu skomunikowania nowego osiedla w Olsztynie z centrum i drogami wyższej kategorii oraz 8 100 000 zł na budowę basenu wraz z niezbędną infrastrukturą w Olsztynie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Olsztyn otrzyma ponad 8 mln zł na budowę basenu!”

 1. honky_tonk pisze:

  Nie no, ogólnie strategiczna inwestycja w pyte, istny POLSKI ŁAD. Kolejna rzecz do wybudowania, a potem utrzymywania i konserwowania przez miesiące, kiedy nie jest używana. Jeszcze parę miechów temu były dziury wielkości tych basenów w drodze w pierwszych Kusiętach. Jakoś nikomu nie przyszło do głowy ich promować.

  14
  1
 2. MajaiGucio pisze:

  gdzie ten basen ma być usytuowany?

  7
  1
 3. eNCePence pisze:

  To na Amonitowej nie ma wodociągu, bo nie ma kasy i Burmistrz ogląda się na PWiK, a tutaj pomysł na budowe basenu. Rozsądne inwestycje level high, nie ma co… Ciekawe który z ziomali Tomasza skorzysta na tej inwestycji?

 4. EM pisze:

  Dokładnie baseny mają być 3 , Jeden w Olsztynie i dwa na Odrzykoniu . Te na Odrzykoniu powstaną na 100% ten w Olsztynie nigdy . Myślenie nie boli .

 5. EM pisze:

  A poważnie rzecz ujmując . Kiedy w tym mieście doczekamy się miejskiej placówki ochrony zdrowia . Temat leży od lat . Niby są dwie protezy udając przychodnie ,ale one były by super 50 lat temu . W chwili obecnej potrzebna jest natychmiast profesjonalna przychodnia , godna zasobnej wsi nie wspominając o miejskich aspiracjach . Podejrzewam że w żadnej głowie radnego nie ma miejsca na takie herezje . Czekajcie dalej na przelew z gminy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *