zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Ponad 800 tys. zł dla palących nie tylko węglem
14 października 2022 r. | 09:00
5

W poniedziałek 18 października odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Olsztynie, podczas której radni kolejny raz zmienią budżet. Tym razem na korzyść mieszkańców. Do budżetu zostanie dodanych 800 237 zł, które zostaną przeznaczone na tzw. "dodatek węglowy", dla mieszkańców opalających pelletem, olejem opałowym, gazem, lpg i drewnem.

Wysokość dodatku zależna jest od źródła ogrzewania.

Początek sesji o godz. 14:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Ponad 800 tys. zł dla palących nie tylko węglem”

 1. Nnw pisze:

  Najpierw do niech się szanowne Panie wezmą za wypłacanie dodatków węglowych z przeznaczeniem na zukup węgla bo idzie im to jak krew z nosa. Informacji żadnych na oficjalnej stronie urzędu, a 4 692 000,00 przez uchwałę już przeszło na wypłaty. Okoliczne i dalsze gminy, miasta już dawno wypłacają a ty ponad 4 bańki się gdzieś schowały i czekają na akt łaski ze strony GOPS Olsztyn.

 2. EM pisze:

  Wybraliśmy ludzi których ideą jest działanie na szkodę swoich wyborców . Powiem więcej , wybierzemy ich znowu . Takie nasze geny .

 3. EM pisze:

  A może stanie się cud i jeden z radnych uniżenie zapyta burmistrza co z tymi dopłatami i dostarczeniem węgla zwłaszcza dla osób starszych i nieporadnych . Istnieje przecież jakaś granica otępienia i mam nadzieje że choć jeden radny(a) zdoła się z niej wyzwolić .

  • Nnw pisze:

   Żaden/ Żadna przecież to by była dodatkowa praca dla chlebodawców pokaźnych radnodiet oraz nie potrzebne zaangażowanie w siedzeniu cicho o głosowaniu jak każą

 4. EM pisze:

  I po radzie ,jeżeli zabawę w głuchy telefon można nazwać radą .Podejrzewam że z prawomocnością uchwał jest duży problem . Niewyobrażalne jest że tyle płacimy a rada nie może się zebrać w urzędzie . Jeżeli mają problem to należy zrezygnować i pozwolić działać ludziom odpowiedzialnym . Zgodnie z moimi oczekiwaniami padło pytanie o dostawy węgla , niestety wyjaśnienie burmistrza . Przepraszam ale nie potrafię określić , ponieważ w moim kręgu kulturowym pewnych określeń się nie używa .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *