zachmurzenie duże
-0°
-3°
środa
fot. infoskierniewice.pl
Przejazd kolejowy przy ul. Bugajskiej będzie ponownie zamknięty!
28 grudnia 2020 r. | 12:34
1

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że ze względu na prace torowe i zamknięcie dla ruchu przejazdu kolejowego przy ulicy Bugajskiej w Częstochowie. od 29 grudnia 2020 roku zostaną zmienione trasy linii nr 31, 57, 58, 59 i 67.

W tym czasie linia nr 31 zostanie skrócona do pętli STADION RAKÓW i w obu kierunkach nie będzie kursować ulicą Bugajską do Kręciwilka. Dla linii nr 31 zostają zawieszone przystanki: ŻARECKA, BUGAJSKA, WEYSSENHOFF i KRĘCIWILK.

Linie nr 57, 58, 59 i 67 od Estakady pojadą przez aleję Pokoju, ulicę Korfantego i osiedle pod Wilczą Górą w Odrzykoniu, a następnie zależności od trasy linii będą kursować do Kusiąt lub do trasy DK-46 i dalej bez zmian do Olsztyna i Biskupic.

Trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.

Wszystkie ww. linie nie będą kursować aleją Wojska Polskiego i ulicą Bugajską. Dla linii nr 57, 58, 59 i 67 zostają zawieszone przystanki: CH JAGIELLOŃCZYCY, OKRZEI, MIRECKIEGO, RAKOWSKA, BUGAJSKA, WEYSSENHOFF i KRĘCIWILK.

Na trasie objazdu obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach. /MZDiT/Jedna odpowiedź do “Przejazd kolejowy przy ul. Bugajskiej będzie ponownie zamknięty!”

  1. t.sucholaski pisze:

    Przejazd przejazdem 😀
    Na stronie parafii ksiądz Gil ogłosił harmonogram normalnej kolędy, pomimo że od dziś kwarantanna narodowa 😀
    I to jest dopiero temat dla mediów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *