zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
piątek
fot. UG Olsztyn
PZD wybuduje chodnik w Kusiętach za 1,66 mln zł
19 listopada 2020 r. | 11:51
0

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie będzie realizować projekt budowy chodnika wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej nr 1042S w Kusiętach. Właśnie rozstrzygnął się przetarg w tej sprawie.

Do PZD wpłynęło dziesięć ofert. Przetarg wygrała firma OLS Sp. z o.o., Sp. K. z Lublińca, która zaoferowała 1 666 000 zł.

Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej nr 1040S w m. Kusięta gmina Olsztyn. Stan istniejący: Droga powiatowa nr 1042S w zakresie objętym opracowaniem nie posiada chodnika. Nawierzchnia drogi jest asfaltowa o szerokości 5,5m. Odwodnienie nawierzchni następuje powierzchniowo do płytkich rowów. Istniejące uzbrojenie podziemne w obrębie przedmiotowej drogi stanowią: kable elektroenergetyczne niskiego napięcia; linie teletechniczne; wodociąg, gazociąg, kanał sanitarny. Długość odcinka wynosi ok. 1,98m (w km 0+000,00 do km 1+977,10).

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *