zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Rada zmieniła budżet. Ruszają wypłaty dodatku węglowego
03 października 2022 r. | 11:59
7

Rada Miejska w Olsztynie podjęła uchwałę w sprawie zmian budżetowych na 2022 rok. W ramach tej uchwały, radni zwiększyli budżet, który zostanie przeznaczony na wypłaty tzw. dodatku węglowego w wysokości 3000 zł.

Dodatek węglowy od czwartku może być już oficjalnie wypłacany dla mieszkańców gminy Olsztyn.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Rada zmieniła budżet. Ruszają wypłaty dodatku węglowego”

 1. Tomi pisze:

  Ło to jeszcze z miesiąc zejdzie tym panią z ul zielonej haha

 2. Nnw pisze:

  Mogli by cokolwiek napisać na oficjalnej stronie urzędu, lecz tam jak zwykle albo trąbka albo Ukraina. Uchwałę podjęli w ubiegły wtorek a pinindzy jak nie było tak Nima. I cała prawda o robocie na zielonej.

  • kozioż pisze:

   Nie no, po co pisać jakieś informacje dla ludiz. Tu sie pisze jak jest Mickowhaj czy jakoś, ewentualnie imprezka dla znajomych z Rotary Clubu. Zobaczycie, że prędzej Kucharski się o dodatku węglowym wypowie w gazecie wybsrorczej niż w jakimkolwiek gminnym organie.

 3. EM pisze:

  Urzędnik to bardzo prosta konstrukcja , do działania wystarczy mu jedna zasada ( jak się nie da to się nie da ) . Bo niby skąd te wille , hektary zamieniane na działki budowlane itp, itd . Dajemy im władze i bierzemy w pupę . Takie nasze geny . W naszym grajdołku zbawiciela nie widać .

 4. Nnw pisze:

  Gratulacja urzędowi z zielonej kolejny tydzień od uchwalenia mija a dodatku jak nie było tak ni ma. Nawet o decyzji nie wspominając. Ojojojoj jakie to te panie przepracowaneeee nie wspominając o tym że tamtejszy urząd czynny od 7.30 a o 8 podjeżdża się dopiero do pracy bo trzeba sobie jak nie dziecko zawieść do szkoły to zrobić zakupy na śniadanko biedactwa

 5. EM pisze:

  Nastał czas próby dla burmistrza . Okaże się czy zależy mu na mieszkańcach gminy , czy zorganizuje możliwość zakupu tańszego węgla czy jak zwykle urządzi imprezkę na rynku .

 6. Nnw pisze:

  Zdecydowanie imprezka z trąbką na rynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *