słabe opady deszczu
poniedziałek
Radna złożyła pierwszą interpelację od listopada 2018 roku. Jest to jedyna interpelacja w całej radzie w tej kadencji!
16 kwietnia 2021 r. | 13:29
3

Szok i niedowierzanie. Radna Aleksandra Lubasińska, jako pierwsza i jak na razie jedyna radna w gminie Olsztyn, złożyła pierwszą interpelację w imieniu mieszkańców.

Interpelacja dotyczyła zachowania połączenia autobusowego MPK linii 67 na trasie Biskupice-Częstochowa w przypadku planowanej nowej sieci komunikacyjnej w Gminie Olsztyn.

Jest to jedyna interpelacja złożona przez kogokolwiek z rady w imieniu mieszkańców od początku kadencji, tj. od listopada 2018 roku!

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Radna złożyła pierwszą interpelację od listopada 2018 roku. Jest to jedyna interpelacja w całej radzie w tej kadencji!”

 1. Iud pisze:

  To ma być rada???

  13
  2
 2. Realistka pisze:

  Rady Gmin w Polsce nie maja racji bytu. !!!
  Podobne zachowanie radnych obserwujemy w gminach, praktycznie w całej Polsce. !!!
  Zlikwidować Rady Gmin, !!!
  Zlikwidować Powiaty. !!!
  Wójt podległy bezpośrednio wojewodzie. !!!
  Skończyć raz na zawsze z marnotrawstwem pieniędzy podatnika !!!!

  3
  1
 3. Kapelusik pisze:

  Jak to mówią zgoda buduje niezgoda rujnuje, takim hasłem widocznie kierują się radni Gminy Olsztyn. Ja ogolnie byłbym za powrotem do absolutyzmu oświeconego – którego w Polsce de facto nie było. Dożywotność i dziedziczność urzędu dla Wójta Kucharskiego, likwidacja rady, pozostawienie jednego radnego na stanowisku pierwszego ministra, który ewentualnie byłby gilotynowany za złe decyzje władcy. Myślę, że taki wniosek powinien być radzie postawiony – decyzja w glosowaniu zapewne jak zawsze – jednomyślnie “za”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *