zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Radni podnieśli podatek od nieruchomości na 2023 rok
25 listopada 2022 r. | 12:05
3

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Olsztynie, na wniosek Burmistrza Tomasza Kucharskiego, radni podnieśli podatek od nieruchomości. Od nowego roku mieszkańcy zapłacą więcej o kilkanaście procent.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Radni podnieśli podatek od nieruchomości na 2023 rok”

 1. Bolesnaprawda pisze:

  Pan kazał parobki zagłosowali. Szczerze mówiąc, jestem ciekaw czy mieszkańcy Gminy się kiedyś obudzą, nie mam na myśli wszystkich, ale jest duża liczba, tych którzy Kucharskiego wysławiają. Jeżeli chodzi o radnych to jak za komuny wszyscy głosują jak przewodnia linia partii wskaże. Ponieważ w Gminie panuje takie lokalne ,, PZPR”. Jednym słowem karierowiczostwo i nepotyzm.

  4
  2
 2. mariusz_chodor pisze:

  A ja bym się chciał dowiedzieć, czy wszyscy z otoczenia wójta podatki płaca, i komu zostana w tym roku umorzone 🙂

 3. EM pisze:

  Przecież muszą mieć kasę na drogi do swoich działek i uzbrojenie terenu . Kasa misiu kasa .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *