zachmurzenie duże
16°
15°
poniedziałek
Radni zmienili MPZP dla działki o powierzchni 820m2
24 sierpnia 2022 r. | 12:44
1

Rada Gminy Olsztyn podjęła uchwałę w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego obszaru zlokalizowanego w miejscowości Olsztyn pomiędzy ul. Kopernika, a Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego obejmującego działkę ewid. nr 1525. Chodzi o działkę o powierzchni 820m2.

Szczegóły odnośnie uchwały znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Jedna odpowiedź do “Radni zmienili MPZP dla działki o powierzchni 820m2”

  1. EM pisze:

    Nareszcie wspaniała wiadomość . Dzięki staraniom przewodniczącego rady miasta znaleziono miejsce na miejską przychodnię zdrowia . Miejsce świetne każdy będzie miał blisko . Należy życzyć dalszej wytrwałości w dążeniu do ceku . To jest idealny prezent z okazji odzyskania praw miejskich Olsztyna .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *