pochmurnie
sobota
UMiG
Rekordowa WOŚP w Olsztynie
31 stycznia 2022 r. | 13:15
0

Znowu pobiliśmy rekord w sztabie 5496 zlokalizowanym przy Urzędzie Miasta i Gminy w Olsztynie. Dzięki Waszym wielkim sercom zebraliśmy 61 548,20 zł.

Tegoroczny, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie różnił się od poprzednich ze względu na pandemię koronawirusa oraz bardzo niesprzyjającą pogodę. Pomimo braku możliwości zorganizowania imprezy założyliśmy prężnie działający sztab, w którym szerokie grono wolontariuszy, sklepów, lokali i stowarzyszeń zrobiło wszystko, by uzyskana kwota była jak najwyższa!

Wśród spacerujących wolontariuszy z puszkami, spotkać można było także kwestujących biegaczy ze Stowarzyszenia „Słońca Jury” oraz puszki stacjonarne w wielu lokalach i sklepach na terenie Miasta i Gminy Olsztyn, a na profilu Jurajskich Włóczykijów można było wylicytować lokalne przysmaki, gadżety z logotypem WOŚP i wiele innych ciekawych przedmiotów. Chętni mogli dorzuć także swoją cegiełkę do eSkarbonki naszego sztabu. /UMiG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *