zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
fot. T. Sieniawski / Urząd Gminy Olsztyn
Rusza rekrutacja do przedszkoli w gminie Olsztyn
11 stycznia 2023 r. | 10:36
0

Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn podaje do wiadomości terminy i kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do przedszkola i oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Olsztyn w roku szkolny 2023/2024.

Załączniki:

Zarządzenie Nr 3/2023 Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn z dnia 3 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2023/2024 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Olsztyn.
Uchwała Nr XVIII/194/17 Rady Gminy Olsztyn z dnia 14 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów
Uchwała Nr XVIII/195/17 Rady Gminy Olsztyn z dnia 14 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów

Szczegóły TUTAJ.
https://www.olsztyn.bip.jur.pl/artykuly/7551Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *