słabe opady deszczu
poniedziałek
SKO uchyliło decyzję Wójta. Rejestr wydatków jest jawny!
27 grudnia 2019 r. | 11:02
2

Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie kolejny raz przyznało mi rację. SKO w Częstochowie uchyliło decyzję Wójta Gminy Olsztyn w sprawie rejestru wydatków gminy od 1 maja 2019 roku do dnia odpowiedzi na ten wniosek.

Wójt twierdził, że do przygotowania mi tych informacji potrzebnych jest wielu pracowników urzędu. Wójt zapomniał, iż gmina jest skomputeryzowana i żądane przeze mnie informacje, można wygenerować w programie komputerowym, co zajmie maksymalnie kilkadziesiąt sekund.

Poniżej znajdziecie decyzję SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “SKO uchyliło decyzję Wójta. Rejestr wydatków jest jawny!”

  1. gość pisze:

    Wójt – “nie zapomniał ! “, dobrze wie co robi.
    Po prostu takie jest jego EGO.
    Wiadomo, że jest poczytalny, nie leczy się u geriatry z powodu zaniku pamięci czy innych dolegliwości.

  2. Autor pisze:

    A więc czekamy na informację na co poszły publiczne pieniądze, ilu radców prawnych opłaca mieszkaniec Olsztyna któremu poraz kolejny ponosi się podatki !!! Ile spraw przegranych z ludzmi i instytucjami ukrywa Pan Wójt za które koszty również ponosi podatnik. Z cudzego można rozdawać i straszyć a dla osłony rynek przystroić niech się gawiedź cieszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *