zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
fot. UG Olsztyn
Sukcesy LOTKI na arenie ogólnopolskiej
23 lutego 2021 r. | 10:45
0

W Krajowym Turnieju Młodzików (U15), Młodzików Młodszych (U13), Żaków (U11) i Żaków Młodszych (U9) w badmintonie, który odbył się w dniach 20-21.02.2021 w Żyrakowie i Straszęcinie, Klub reprezentowało aż 18 zawodników.

W rywalizacji wzięli udział: Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Oliwia Jagoda, Natalia Staniec, Halinka Romańska, Marusia Jędrusik, Klara Siadlak, Matusz Michalik, Kamil Gomoluch, Paweł Nocuń, Miłosz Janecki, Adam Kraszczyński, Oliwier Maladyn, Przemek Kula, Martyna Wieczorek, Julia Czarnota, Teresa Romańska, Aleksandra Sobierajska.

medaliści z Lotki:
I miejsce – złoty medal –– Oliwia Kanik – gra pojedyncza dziewczyn U-13
I miejsce – złoty medal –– Marysia Jędrusik – gra pojedyncza dziewczyn U-11
I miejsce – złoty medal –– Oliwia Kanik/Karolina Wieczorek – gra podwójna dziewczyn U-13
III miejsce – brązowy medal – Mateusz Michalik/Radosław Czapczyński – gra podwójna chłopców U-11
III miejsce – brązowy medal – Klara Siadlak – gra pojedyncza dziewczyn U-11

UG OlsztynDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *