zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Tak się robi konsultacje w gminie Olsztyn…
14 stycznia 2022 r. | 11:08
3

Tak przeprowadza się konsultacje społeczne w gminie Olsztyn. Urząd Miasta i Gminy Olsztyn opublikował 14 stycznia 2022 roku zarządzenie Wójta Gminy Olsztyn w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 2022 rok. Konsultacje miały się odbyć od 10 grudnia 2021 roku do 17 grudnia 2021 roku.

Konsultacje odbyły się. Nikt w nich nie wziął udziału.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Tak się robi konsultacje w gminie Olsztyn…”

 1. nobiołek pisze:

  Może po prostu nikt nie pije 🙂
  Są w tej gminie poważniejsze afery, o których należy mówić głośno.

  5
  2
 2. Mieszkaniec pisze:

  Tak , jak choćby zarzuty prokuratorskie Tomasza Kucharskiego. Brak jakich kolwiek konkursów w placowkach podległych Gminie. Oraz tzw uklad towarzyski, pod przewodnictwem TK.

  5
  2
 3. Gopsolsztyn pisze:

  Ludzie jakie konsutacje 😅 chyba dotyczące kwot wynagrodzeń członków komisji alkoholowej w której co roku jest “skład orzekający ” ten sam🤪 łatwy dobry zarobek w gronie najbardziej lojalnych pań z gopsu. I po środkach😉 już rozdzielone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *