zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
Ten radny od początku kadencji nie złożył ani jednej interpelacji!
08 października 2021 r. | 09:00
6

38-letni Przemysław Gorajek to radny gminy w Olsztynie. Gorajek posiada 20 tys. zł oszczędności, dom za 500 000 zł na współwłasność oraz działki i las za łącznie 925 tys zł.

Jako przedstawiciel firmy Rangor Joanna Gorajek w ubiegłym roku poniósł stratę w wysokości  11 621,85 zł, a na swojej działalności stracił 3933,99 zł. Do tego dochód z 500+ na swoje dziecko (nie podał kwoty), 600 zł wyprawki szkolnej, 7100 zł z dopłat rolnych i 9662,88 zł jako radny. Warto odnotować, że zgodnie z informacją w BIP, radny Gorajek od początku kadencji (od listopada 2018 roku) nie złożył ani jednego zapytania i interpelacji w sprawie mieszkańców.

Jego oświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Ten radny od początku kadencji nie złożył ani jednej interpelacji!”

 1. PGock pisze:

  Pytanie następujące, na jakiej podstawie został wybrany ? Zastanawiam się czy wyborcy analizują programy poszczególnych kandydatów. Ale przeciez prawie wszyscy radni z Gminy Olsztyn nie mają żadnych programów, oprócz klaskania wojtowi.

  14
  • mieszkaniec pisze:

   Jak to nie mają programów? Każdy radny ma, a wygląda on tak:

   1. Naobiecuję gruszek na wierzbie byle mnie wybrali.
   2. Będę odbębniać sesje rady gminy.
   3. Podniosę rękę na tak, za każdą propozycją wójta.
   4. Po wybraniu na radnego/radną wyborców można olać.
   5. Regularnie sprawdzać czy wpłynęła dieta na konto.

   13
   • PGock pisze:

    Celna analiza. Ale tak właśnie jest. Myślę że obecna Rada ma być tłem dla wojta, ktory nie ma żadnej opozycji. No cóż jest to obecny stan wyborczy w Gminie.

    14
 2. Loki pisze:

  Nastepny który dla wojta na kolanach palke obrobi

 3. jasne pisze:

  Standard w tej gminie, że za dorwanie się do koryta trzeba płacić brawami. Tak tutaj było, jest i zapewne będzie. A czy się stoi czy się leży dniówka się należy.

  12
 4. Artur pisze:

  “Jako przedstawiciel firmy Rangor Joanna Gorajek w ubiegłym roku zarobił 11 621,85 zł,” wydaję mi się, że na oświadczeniu widnieje znak minus przed tą kwotą, co wskazywało by na stratę a nie dochód z racji osoby współpracującej w działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *