zachmurzenie małe
Tomasz Kucharski ponownie burmistrzem Olsztyna
08 kwietnia 2024 r. | 12:29

Wczoraj odbyły się wybory samorządowe, podczas których wybieraliśmy burmistrza, radnych miejskich, radnych powiatowych i radnych do sejmiku województwa śląskiego.

Tomasz Kucharski został ponownie wybrany na Burmistrza Olsztyna. Kucharski uzyskał poparcie na poziomie 59,80 proc. Jego kontrkandydat, Krzysztof Stępień uzyskał 40,20 proc. głosów.

Nowymi radnymi zostali:
Okręg nr 1 - Aleksandra Lubasińska
Okręg nr 2 - Mariusz Bugara
Okręg nr 3 - Marek Lisiewicz
Okręg nr 4 - Rafał Ciszewski
Okręg nr 5 - Maciej Gasiński
Okręg nr 6 - Zdzisław Synoradzki
Okręg nr 7 - Władysław Bekus
Okręg nr 8 - Monika Woszczyna
Okręg nr 9 - Anna Szczygłowska
Okręg nr 10 - Kamil Ginał
Okręg nr 11 - Anna Wojtasik-Kisiel
Okręg nr 12 - Jan Jeleń
Okręg nr 13 - Karolina Cielebiaś
Okręg nr 14 - Przemysław Gorajek
Okręg nr 15 - Katarzyna Kulińska-Pluta

7 odpowiedzi na “Tomasz Kucharski ponownie burmistrzem Olsztyna”

1. Artur Ciesielski pisze:

I to jest wspaniała wiadomość! Gmina będzie się nadal rozwijać. Pomimo wszystkich kłamstw, oszczerstw i kalumni jakie kontrkandydaci Kucharskiego wypisywali. Mam nadzieję, że radni z opozycji nie będą zajmować tylko krzykami i próbami blokowania wszystkiego jak leci, tylko po to żeby blokować.

• Wyborca pisze:

Niestety to nie jest dobra wiadomość . Olsztyn nie będzie się rozwijał ale zamieni się w kloakę . Olsztyn może się rozwijać tylko poprzez poprawę bytu mieszkańców a nie poprzez wycinanie lasów budując na ich miejscu drogi z pełnym uzbrojeniem na nasz koszt a na zysk grupy cwaniaczków , którzy widząc mizerię intelektualną lokalnej społeczności obrabują nas do kości .

2. aaaala pisze:

Ciotki i pociotki Kucharskiego się cieszą. Ale podczas tej kadencji , z niejednej sprawy będzie się Kucharski tłumaczył .

3. karlos-bigos pisze:

Prawie cała rada zmieniona, plus dużo ludzi z opozycyjnego komitetu 🙂 Będzie ciekawie, bo w tej gminie jest tak, że fanami Kucharskiego są nowoosiedleńcy, na szczęście rada złożona z miejscowych.

4. Nnw pisze:

Wielka szkoda że nie cała rada została zmieniona oj Wielka wielka

5. Doświadczona pisze:

Do pilnowania kurnika wybrano lisa . Przecież to jest totalna głupota !!!

6. Pielęgniarka pisze:

Pytałam w pracy , nazywa się to genetyczny debilizm .