zachmurzenie duże
18°
15°
piątek
Trzy lata Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów
20 stycznia 2020 r. | 13:55
0

17 stycznia 2020 r. w sali sesyjnej Urzędu Gminy odbyło się zebranie sprawozdawczo-programowe Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Olsztyna. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski, który podziękował członkom za ogromne zaangażowanie, chęć do współpracy i podziw dla prężnego funkcjonowania Koła.

W czasie spotkania Zarząd wymienił członków Koła i podziękował za dofinansowanie oraz trzy lata owocnej współpracy. Na ręce uczestników spotkania zostały złożone życzenia noworoczne. Przyjęto sprawozdanie z działalności za rok 2019 i plan pracy na rok 2020. Już wiemy, że rok 2020 będzie obfitował w wiele ciekawych spotkań i wydarzeń, w których udział wezmą członkowie KERiI. /UG Olsztyn/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *