zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Tylko 30 tys. zł na sport dzieci i młodzieży w gminie Olsztyn
09 maja 2023 r. | 12:02
3

Do 19 maja można składać oferty w konkursie na zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, działalności na rzecz dzieci i młodzieży w tym wypoczynku dzieci i młodzieży w 2023 r. w gminie Olsztyn.

Łączny budżet konkursu to 30 000 zł.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Tylko 30 tys. zł na sport dzieci i młodzieży w gminie Olsztyn”

 1. ThomasCook pisze:

  No tak, przecież dzieci i ryby głosu nie mają… Oczywiście głosu wyborczego. W przeciwieństwie do urzędników, którzy w nagrodę dostali 73k PLN za zasługi dla Miasta. Jak na gospodarza przystało, trzeba rozsądnie dzielić kasą

  5
  1
 2. Nie bity w cienie pisze:

  Burmistrz Kucharski dba o swoich pracowników, ponieważ pracownicy + rodziny to są głosy wyborcze . A wiadomo co się z tym wiąże, pieniądze , intratne interesy. Natomiast dla pracowników miejsca pracy oraz ich rodzin. Tak to się kręci. Każdy dba o swoje posadki. Teraz weźmy inne instytucje podległe pod Gminę , dyrektorzy ich znajomi , rodzinki , przyjaciele . Cały ten młynek musi mieć swoje obroty . Oni wszyscy o tym wiedzą. Gmina Olsztyn jest fajną Gminą, wszyscy u swojego dobroczyńcy .
  Ale z biegiem czasu , to już jest tak widoczne , że każdy o tym wie. Czy chcemy taki obrazu Gminy ? To już mieszkańcy muszą sobie odpowiedzieć.

 3. renata-bigos pisze:

  30 zł na sport dzieci. Ciekawe ile zapłacił rok temu za piosenkę śpiewaną przez muzyka, który jak się potem okazało, ma bliską rodzinę w urzędzie gminy. I to jeszcze piosenka, której się słuchać nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *