pochmurnie
13°
czwartek
UG przypomina – stop betonom
13 lutego 2020 r. | 10:20
1

Urząd Gminy Olsztyn przypomina, iż miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego nakazują stosowanie materiałów wykończeniowych nawiązujących do miejscowej tradycji – chodzi m.in. o jasne, pastelowe kolory tynków elewacyjnych.

Obowiązuje zakaz stosowania intensywnych, nadmiernie kontrastujących z otoczeniem kolorów dachów i elewacji oraz betonowych, prefabrykowanych ogrodzeń we frontowej części działki.Jedna odpowiedź do “UG przypomina – stop betonom”

  1. poperzak pisze:

    Gmina Olsztyn – otwarta dla obcych, wroga dla swoich 🙂
    Zakaz betonowych ogrodzeń, a sami wycięli drzewa na rynku i zrobili reprezentacyjną patelkę, która tam się nagrzewa latem, że trudno po tym chodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *