zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
piątek
Uprawiał konopie przy torowisku w gminie Olsztyn
05 sierpnia 2020 r. | 11:55
1

Kryminalni z częstochowskiej komendy zatrzymali 37-latka, który w gminie Olsztyn uprawiał marihuanę. Policjanci przechwycili prawie 40 krzaków tej rośliny, z której można uzyskać blisko kilogram narkotyku. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Kryminalni z częstochowskiej komendy wpadli na trop mężczyzny, który w gminie Olsztyn hodował 39 krzewów konopi. Rośliny były wkopane razem z doniczkami w ziemię przy torach kolejowych. Krótkotrwała obserwacja tej uprawy pozwoliła policjantom zatrzymać 37-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego podczas pielęgnacji krzaków, gdy plewił chwasty rosnące przy doniczkach. Za uprawę zabronionej rośliny mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Uprawiał konopie przy torowisku w gminie Olsztyn”

  1. potężny_stanior pisze:

    Jaka ryba,
    taki paprykarz,
    Jaka wieś,
    taki narkotykarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *