zachmurzenie małe
14°
12°
poniedziałek
fot. Wikipedia
Urzędnicy mogą otrzymać wyższe premie i wynagrodzenie zasadnicze
21 stycznia 2022 r. | 12:25
6

W grudniu 2021 roku zmienił się regulamin wynagradzania pracowników Urzędu Gminy Olsztyn. W nowym regulaminie zmieniło się kilka punktów, m.in. te dotyczące premii. Zgodnie z nowym brzmieniem regulaminu, każdy pracowników może otrzymać "miesięczną" premię w wysokości 20 proc. wynagrodzenia zasadniczego.

Premie są uznaniowe i przyznaje je włodarz gminy. Oprócz tego, urzędnicy będą mogli otrzymać do 8000 zł wynagrodzenia zasadniczego.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Urzędnicy mogą otrzymać wyższe premie i wynagrodzenie zasadnicze”

 1. Tonny Olsztyński pisze:

  Oczywiście, ze dostaną, kazdy urzędnik to wyborca, a teraz proszę to pomnożyć przez członków rodziny to ile jedt to głosów, być może decydujących. Dlatego TK da im owe premie , a oni będą posłuszni, oczywiscie oddadza swoje głosy TK. Tak to działa, wiele Pań z urzędu już się obawiavp swoje posadki , gdy zabeaknie TK i przyjdzie nowy włodarz.

 2. Tonny Olsztyński pisze:

  Proszę też, aby mieszkańcy przeanalizowali obecnie panująca sytacje w Gminie. Naprawde jest co !

 3. jurajski_wonsz pisze:

  Wpisujcie w komentarzach fakty na temat tego który z urzędników jest z innym spokrewniony 🙂 A takie dynastie tutaj są od dawna, zapoczątkowane przez taką pewną panią JR.

  • Tonny Olsztyński pisze:

   W calej Gminie pracują klany rodzinne, każdy o tym wie, jeden wciąga drugiega lub załatwia mu pracę. Dlatego trzeba zmienic władze na taką aby ukrucila ten proceder. To nie jest problem Gminy Olsztyn bo wszystkich Gmin, ale że jestesmy mieszkańcami Gminy Olsztyn musimy uporządkować własne podwórko.

 4. Tonny Olsztyński pisze:

  Pamietajmy, kogo wybieramy w wyborach samorzadpwych, nie wybierajmy bezmyślnie. Juz za półtora roku wybory. Wybierzmt ludzi . ktorzy beda przedstawicielami mieszkańców w Radzie Gminy a nie będą tylko poborcami latwj kasy. Wazne aby był odpiwiedni kandydat na burmistrza.

  • Tonny Olsztyński pisze:

   W Gminie oraz w kazdej instytucji zaleznej od UG musi zostac przeprowadzona weryfikacja pracownikow oraz osob zajmujace kierownicze stanowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *