zachmurzenie duże
18°
15°
piątek
UG Olsztyn
V Międzynarodowe Zawody Balonowe Janów-Olsztyn zostały odwołane!
08 maja 2020 r. | 13:13
1

Urząd Gminy Olsztyn, jako jeden z organizatorów, poinformował, że V Międzynarodowe Zawody Balonowe Janów-Olsztyn, zostają odwołane z powodu niepewnych prognoz dotyczących sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

Zawody balonowe miały się odbyć od 16 do 19 lipca 2020 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “V Międzynarodowe Zawody Balonowe Janów-Olsztyn zostały odwołane!”

  1. wienio_potykac pisze:

    Balonikami się gmina przejmuje?

    Przez Przymiłowice urządzają sobie rajdy motocykle, głównie popołudniami, zaczynają na wjeździe od Zrebic, kończą przy rondzie koło Kościoła w Olsztynie.

    Gdzie jest Policja z Olsztyna??? Stare Lubliny i Matizy to umiecie zatrzymywać, potem was nie ma, albo udajecie, ze nie widzicie tych co pędzą 120 przez teren zabudowany, no bo jak ich złapać. Trzeba tragedii, żeby ktoś zauważył tą motocyklową patologię!!!!!!!!!!!!

    Proszę redakcję o interwencję w tej sprawie, bo policja kładzie lachę a radni typu Paweł C-ban żyją w świecie własnych fantazji i farbowania włosków przed lustrem. Dobrzy tylko do jedzenia kiełbasy na festynach i kokietowania niewiast!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *