zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
W radzie wciąż panuje stan epidemii…komisja skarg odbędzie się zdalnie
11 listopada 2022 r. | 13:39
1

Taka ciekawostka. 17 listopada ma odbyć się posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Olsztynie. Przewodniczący tej komisji, Grzegorz Kotwa poinformował, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce związanego z rozprzestrzenianiem się COVID-19, posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania, z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość.

Ciekawe...

porządek obrad:
1. Omówienie projektów uchwał
2. Sprawy różne.

Komisja rozpocznie się o godz. 14:30.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “W radzie wciąż panuje stan epidemii…komisja skarg odbędzie się zdalnie”

  1. EM pisze:

    Kogo to interesuje ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *